Army den

Nabídka pro pořadatele akcí pro děti a mládež, organizátory školních výletů, škol v přírodě a letních táborů.

Organizační informace

Název akce – Army den
Doba trvání akce – 1 den (4-6 hodin)
Počet účastníků – 50 až 125
Pedagogický dozor – není nutný

Uspořádáme pro Vás dopoledne plné vojenských aktivit, které je zajímavou alternativou sportovního dne či další událostí ozvláštňující školní rok. Náplní takového programu může být například vzduchovková či airsoftová střelnice, překážková dráha, lekce sebeobrany, kurz první pomoci, hod granátem, průchod minovým polem, krátká přednáška na vojenské či bezpečnostní téma, jízda vojenským terénním vozidlem či turnaj v lasergame, a mnohem více.  Možnost doplnění programu o přednášku na nejrůznější témata související s brannou přípravou.

Pro organizaci nám postačí školní hřiště, les, park či postačí okolí školy, nebo tělocvična.
Vedení stanovišť zajistí zkušení instruktoři, proškolení a certifikovaní pro vedení branných aktivit.