Vojenský kurz

Několikadenní pobyt v bývalých kasárnách uprostřed Bílých Karpat Vám obohatí školní rok a seznámí Vás s brannými aktivitami.
Program je vhodný pro žáky a studenty od druhého stupně základních škol po střední školy.

Organizační informace

Název akce – Vojenský kurz
Doba trvání akce – 2 až 5 dnů
Počet účastníků – 30 až 60
Pedagogický dozor – je nutný (od 18h do 6h ráno)

Délka pobytu 2 dny 3dny 4 dnů 5 dnů
 Cena/žák  990,-  1.550,-  2.150,-  2.400,-

Pedagogický dozor má pobyt zdarma a jeho účast na programu není nutná. Naši instruktoři jsou zvyklí se dětem věnovat nepřetržitě od budíčku do večerky. Vícedenní pobyty doporučujeme organizovat od dubna do června a od září do října. Kurz je vhodný také jako adaptační.

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (strava 5 x denně, pitný režim), kompletní zajištění programu a vystrojení maskáčovou uniformou pro externí programy (pouze starší žáci a studenti). Program a obsah kurzu je sestaven podle požadavků Koncepce přípravy občanů k obraně státu a jejího zařazení do RVP ZV. Obsahuje teoretickou část ve formě přednášek, ale většinu času se zaměřujeme na praktické formy výuky v podobě  individuálních i skupinových soutěží, branných her a cvičení v terénu. Obsah kurzu či jeho zaměření (např. zdravotnické) je možno libovolně upravit dle vašich požadavků. Kurz probíhá v autentickém prostředí bývalých kasáren AČR v nádherné přírodě Bílých Karpat.

Veškeré informace a fotografie základny naleznete ZDE. Vedoucí personál kurzu je tvořen týmem našich zkušených cetrifikovaných instruktorů (kurz je prováděn dle požadavků na zotavovací akce dětí a mládeže).